Страница 7 из 8 ПерваяПервая ... 345678 ПоследняяПоследняя
Показано с 61 по 70 из 77

Тема: Nissan Primera 1,6 (Михайло Петечук)

  1. #61
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    В принципі не складно було. І вона була розбита на кілька етапів.
    28 грудня ми виїхали до Нововолинська (500 км), наступного дня звідти на Хуст через Дрогобич (450 км). а 2 січня з Хуста до Холенштайну (біля 900 км) за 12 годин проїхали включно з кордоном. По закордону їздити легше ніж по Україні - якість доріг значно краща, водії здубільшого нормально себе поводять на дорозі. Складно у Будапешті було - там немає об'їздної і треба було через місто їхати.

    З Австрії теж у три етапи їхали: з Австрії до Егера (там три дні у готелі відпочили від усіх), звідти до Хуста за 3 години, і з Хуста до Києва наступного дня.

    Я не жалкую що машиною їхав - я був вільним у можливостях по пересуванню. Шкода, що моя Інна не водить, і довелось повністю весь шлях бути за кермом.

    Було кілька складнощів:
    - атлас який я купив в Україні показує погоду, а не дороги. В Угорщині від Ніредьгази до Будапешта є автобан, а на атлісі його не має.
    - Також були складнощі з мовою в Угорщині - атлас українською і назви міст звісно українською, а як воно угорською не здогадатися :-), тому були проблеми зі знаками поки на автобан не вискочив.
    - в Австрії було складно по автобану їхати. З одної сторони втома давалася взнаки, з другою сторони сама будова автобанів. Вони там не прямі, а зигзагами. і між зустрічними смугами часто просто стіна. Дуже страшно коли їдеш 140, а перед собою бачиш стіну (!) - це виключно психологічне, бо радіус великий, але при правих поворотах візуально перед тобою стіна. А ще гірше коли зправа від тебе якась фура, і їдеш наче у вузькому тунелі.
    - румуни (вони нагадують українців у найгіршому розумінні цього слова)

    Але з іншої сторони багато речей які спрощували життя:
    - знаки постіно дублюються (!)
    - якість доріг прекрасна (очевидно), навіть у забитому селі Холенштайн до найзабитішої хати у горах є асфальтова дорога без жоднї ями
    - скрізь розмітка. При тому неймовірно зручна - для повороту вліво водій не перекриває рух іншим учасникам руху. Якість розмітки така, що навіть, коли багато бруду на дорозі (+1 з мокрим сніком / дощиком) її видно, плюс коли на неї наїжджаєш одразу шумовий ефект (неприємний досить)
    - на лижах там кататися дешевше ніж у Славську, і взагалі країна є відносно недорогою (крім бензина та рідини омивача, 15 євро на заправці три літра коштувало)

    Таня, звони можемо зустрітися або по телефону поспілкуватися про деталі, якщо цікавить
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

  2. #62
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для L@M@K
    Регистрация
    17.12.2007
    Адрес
    /
    Автомобиль
    /
    Сообщений
    917

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Михайло Петечук Посмотреть сообщение
    Коробка передач - іноді не включається задня передача.
    Самый простой идействующий способ (советую всем попробовать):

    Попробуйте при включении плавненько чуть-чуть приотпустить сцепление...войдет как по маслу

  3. #63
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Румуни - страшні люди... Їхав по Румунії в постійному страху, таке враження ніби навкруги війна і з-за наступного пенька вилізе циган з гранатометом...
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  4. #64
    Кандидат Ниссановских Наук Аватар для L@M@K
    Регистрация
    17.12.2007
    Адрес
    /
    Автомобиль
    /
    Сообщений
    917

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Эх.....напомнило мои поездки по Польше......

  5. #65
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    давно тут не був. машина їздить. завтра то-30000. записався на свободу-авто - принаймні бачиш, що вони роблять, хоча є недобре передчуття. недавно будучи у батьків зробив комп'ютерну діагностику ходової - сказали, що є люфт рульової тяги та передні шарові опори розбиті - побачимо, що завтра мені на сервісі з цього приводу скажуть. також магнітола диски не читає ще з минулої аварії у вересні рік томую можливо через те, що три місяці машина не використовувалась, хоча диски для чистки не допомагають.

    також є якесь неприємне "дрєбезжання" в зоні коробки передач на швидкостях 90-110 км/год, але при натисненню на газ зникають. ця вібрація передається на ручку коробки, і коли її взяти в руку, то наситься (буду вдячний за поради, що ж то можу бути).

    а ще протікає бачок омивача - теж після аварії - може при заміні бампера щось в голосіївському зачепили?

    нещодавно поміняв "дворніки" - поставив хороші безкаркасні (понад 300 грн за них дав), а за два тижні їх стирили. добре, що не подряпав собі скло. зробив висновок - нєфіг вимахуватись, треба регулярно купувати найдешевші :-)

    а зрештою задоволений машиною - все ж таки за 24к в доларах це була найкраща пропозиція рік тому (і без черг). але потай я мрію про альфа ромео чи Bmw. ще з рік мінімум планую використовувати.
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

  6. #66
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для AndrewP12
    Регистрация
    07.01.2007
    Адрес
    Киев, Позняки
    Автомобиль
    Primera P12
    Сообщений
    108

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    а как это - компьютерная диагностика ходовой? обычную диагностику, в виде мастера с металлическим продолговатым специнструментом видел, а компьютерную не довелось.

    люфт шаровых, на таком пробеге, признают допустимым. а вот наконечник рулевой тяги должны поменять. вибрация коробки - задняя (а может и не только заднаяя) подушка двигателя.

  7. #67
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    я не сильно спец в таких ділах - і тому важко пояснити. але спробую на хлопський розум. на бош сервісі це виглядало таким чином: яма, а також по сторонам від неї металеві пластини на які наїжджаєш колесами, а потім та вся автоматика з твоїми колесами витворяє різні кульбіти - рухається вперед-назад, здається трохи в сторони, також вверх-вниз. як з передніми, так і з задніми. а також потім ще майстер "ручками" дивиться все перепровіряє.

    60 грн і 10 хвилин каруселі :-) (ціни у м. хуст закарпатської області) - і все готово.
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

  8. #68
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от AndrewP12 Посмотреть сообщение
    вибрация коробки - задняя (а может и не только заднаяя) подушка двигателя.
    Це мені не подобається - як я розумію може трохи зайняти часу? Наскільки це серйозна проблема? І чим може бути викликана?
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

  9. #69
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для AndrewP12
    Регистрация
    07.01.2007
    Адрес
    Киев, Позняки
    Автомобиль
    Primera P12
    Сообщений
    108

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    по времени не знаю. но думаю, на сто ребята уже наловчились делать быстро. пока на гарантии, проблемы нет. конструкция имеет недостаточный запас прочности. быстрый износ может быть вызван резким включением и выключением сцепления при больших оборотах двигателя.

  10. #70
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Давно тут не був

    Давно не був. Але вирішив трохи проінформувати громадькість про наше життя.

    Машина та сама. Тьху-тьху, без проблем. Тиждень тому ТО-45000 пройшла. За останній рік, нічого особливого не було. Магнітолу по гарантії поміняли, бо погано диски читала (практично не читалися взагалі).

    Також в Німеччину на машині зїздив і по Німеччині два тижні поїздив (ось для яких доріг ця машина робилася !!!).

    Ходова, мотор і все решта без проблем.

    Хочу хімчистку салона зробити найближчим часом та зарихтувати подряпину (невдало одна брюнетка припаркувалась - в день визду в Німеччину). А також бітум зняти - нахапав десь ще минулого року.

    М
    Хочеш змінити світ - почни з себе!

Страница 7 из 8 ПерваяПервая ... 345678 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. запчасти Nissan Maxima A33 \Nissan Primera (P10)(p11)(p12)
    от dyos в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 24
    Последнее сообщение: 18.12.2012, 17:11
  2. Primera: Nissan Primera P11 2.0TD
    от Zest в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 25.09.2012, 13:50
  3. Колодки передние на Nissan Tiida и Nissan Primera
    от Митя1 в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 27.10.2011, 13:08

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •