Страница 3 из 8 ПерваяПервая 1234567 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 77

Тема: Nissan Primera 1,6 (Михайло Петечук)

  1. #21
    Гуру Nissan Аватар для drWatson
    Регистрация
    12.12.2005
    Адрес
    Донецк(пригород-Марьинка)
    Автомобиль
    Primera P10 SR20Di SLX
    Сообщений
    5,461

    Сказал(а) спасибо
    3
    Поблагодарили 40 раз(а) в 38 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Михайло Петечук Посмотреть сообщение
    До речі перший тиждень у мене була неймовірна крепатура на лівій руці.
    Не понял, чего на левой? Которой руль держал, пока правой ручку смыкал?
    Цитата Сообщение от Михайло Петечук Посмотреть сообщение
    Тут дискусія на темі розгорілась про мотор 1,6 та 2,0. То вставлю і свою 5 копійок:
    1,6 недостатньо мені було тільки в Закарпатті на вузьких дорогах, а так вцілому нормально. Хоча разок на одеській трасі, я спробував на хвіст одній ауді впасти, так проблема виникла в тому, що у нього динаміка від 120 до 160 значно краща ніж у мене, і там різниця не в 3 секунди.
    Вот как раз на таких скоростях "слабость" 1,6 и проявляется во всей красе. И жрать он начинает чуть ли не больше 2,0

  2. #22
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Mythos Посмотреть сообщение
    Та, не знаю какой у тебя шеф, но двоих уже знаю, жлобы конкретные... Улыбаются в лицо, а как о серьезной просьбе - так тормозят или морозятся :-) (хотя не знаю, что за должность у тебя и какие отношения)
    Посада відповідальна, і заміну знайти складно, хоча можливо :-)

  3. #23
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Igor Посмотреть сообщение
    Не понял, чего на левой? Которой руль держал, пока правой ручку смыкал?
    Так саме на тій руці якою кермо тримав. Кермо, до речі, більш жорстке порівняно з Мерседесом та Гольфом (з іншими ще не порівнював). До речі, після порівняння з мерсом я зацінив те, що для максимального поворота треба провернути кермо менше ніж на 1,5 повних оборота (на жаль, не знаю ще як правильно вимірюється кількість оборотів кермо: від прямого положення і домаксимуму в одну сторону, чи взагалі кількість оборотів, які можна зробити кермом від максимального лівого до максимального правого).

  4. #24
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Igor Посмотреть сообщение
    Вот как раз на таких скоростях "слабость" 1,6 и проявляется во всей красе. И жрать он начинает чуть ли не больше 2,0
    Жере дійсно суттєво більше на 160. Перевіряв під час поїздки в Миколаїв. Туда на швидкості 110-130 і розхід був 6,5 л/100 км, назад їхав 140-180 (на одеській трасі 160-180) і розхід був 9-9,5 л/100 км.

  5. #25
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    это не много! Мой ноут 1.6 автомат. при скорости 185 жрет 13.1 литров

  6. #26
    Гуру Nissan Аватар для drWatson
    Регистрация
    12.12.2005
    Адрес
    Донецк(пригород-Марьинка)
    Автомобиль
    Primera P10 SR20Di SLX
    Сообщений
    5,461

    Сказал(а) спасибо
    3
    Поблагодарили 40 раз(а) в 38 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Михайло Петечук Посмотреть сообщение
    Жере дійсно суттєво більше на 160. Перевіряв під час поїздки в Миколаїв. Туда на швидкості 110-130 і розхід був 6,5 л/100 км, назад їхав 140-180 (на одеській трасі 160-180) і розхід був 9-9,5 л/100 км.
    Это компьютер такой расход показывает? Если так, то вполне нормальный расход. Насколько я знаю, на таких скоростях (больше 160) 1,6 жрет чуть ли не 15 литров.

  7. #27
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Ще одна поїздка на Закарпаття

    Повернувся я до Києва з короткотермінової відпустки в Закарпаття (на тиждень до батьків їздив).

    Дорога туди відбувалась у два етапи до Львова, нічліг у родичів, та від Львова до Хуста (місто в центрі Закарпатської області).

    Цього разу вирішив їхати не через Сваляву, а через Міжгір'я (у Стрию поворот на Долину, а там по знакам). Дорога суттєво гірша. Хоча машин майже немає, особливо фур. Швидкість була на гірській ділянці невелика - серпантин все ж таки, але зате цікаво - Need for Speed, блін :063:. До речі, у Міжгір'ї є поворот на Синевирське озеро - усім раджу. Я з дівчиною скатались туди на кілька годин, в результаті залишились там на ніч. На озері я ще 'отруївся' киснем - хто не знає, що це таке, з'їздіть в Умань в Софіївку і погуляйте там активно кілька годин, тоді зрозумієте.

    Машина по дорозі туди вела себе як завжди добре, а назад ще краще (бо я перед виїздом ввечері покатався на Ланосі :036.


    Назад до Києва їхав учора. Я хотів уникнути можливих тянучок на трасі Київ-Чоп у Львівській області, що є регулярними через будівництво дороги, тому шукав інші варіанти. Тато зі своїм кумом порадили мені їхати через Тернопіль (мушу зауважити, що це було на шашликах і вони були п'яні). Поїхав я вранці через Тернопіль. На Франківщині після дзвінка до татового кума, я змінив маршрут (його слова не цитуватиму, бо це були тільки матюки :-))

    Ділюсь маршрутом, можливо комусь в нагоді стане. Хуст - Міжгір'я - Долина - Калуш - Галич - Рогатин - Золочів - Броди, а далі по прямій на Київ. Дозволяє уникнути заторів у Львівській області (якщо їдете вдень).

    Їхав я розслабившись, не особоливо ганяючи (хіба, що зовсім трохи :cool. Розхід вийшов 7,4 л. на сотню. Допоки не почав трохи ганяти, то постійно був 7,2.

    Трохи експериментував, з їздою за фурами. Лєпота - розхід ніби накатом з гірочки котишся, тільки повільно надто. Якщо не поспішати, то гадаю прилаштувавшись зо фурою з гоночними задатками можна проїхати всю Україну з розходом літрів 3-4 на сотню, і міліція не зупинятиме.

    Усьо - це коротко.

    PS. На спідометрі вже більше 9.000. Ще одна-дві такі поїздки (а вони будуть - сестра в липні заміж виходить) і треба робити ТО. Буду радий за поради на що звертати увагу, куди краще йти, і десовісніше роблять. Дякую

  8. #28
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    Ездили ночью за фурами маршрут из Донецка в Киев - расход и вправду нереальный.... меньше 5 литров....

  9. #29
    НиссаноВодитель
    Регистрация
    10.04.2007
    Автомобиль
    Nissan Primera
    Сообщений
    79

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    До речі, а що дає накачування шин газом???

  10. #30
    Наваристый Мембер
    Club
    Member
    Аватар для Микрик
    Регистрация
    27.12.2004
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Дизельная микра
    Сообщений
    15,239

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщ.

    По умолчанию

    повышенный расход денег

Страница 3 из 8 ПерваяПервая 1234567 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. запчасти Nissan Maxima A33 \Nissan Primera (P10)(p11)(p12)
    от dyos в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 24
    Последнее сообщение: 18.12.2012, 17:11
  2. Primera: Nissan Primera P11 2.0TD
    от Zest в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 25.09.2012, 13:50
  3. Колодки передние на Nissan Tiida и Nissan Primera
    от Митя1 в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 27.10.2011, 13:08

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •