Страница 30 из 63 ПерваяПервая ... 2026272829303132333440 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 291 по 300 из 628

Тема: Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

  1. #291
    Аспирант Кафедры Nissan Аватар для Tanuka
    Регистрация
    12.09.2007
    Адрес
    Киев, Чоколовка
    Автомобиль
    Fiat Uno 75ie + Nissan Note 1.6AT
    Сообщений
    156

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Енотовед Посмотреть сообщение
    Стоять, как так?
    у фьюжна клиренс 160 мм, а у нас 165.
    У Фьюжена 175, у нас 165, но Авторевю намерял чуть меньше:
    http://autoreview.ru/archive/2006/12...ery12_2006.jpg

  2. #292
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
    і так, сьогодні знову весело застукали суппорта... ну що ж, не довго тривала моя радість поки їхав додому - пам"ятав що маю глянути скільки км набігло (з моменту відвідин сто в минулий четвер), але забув, виліз з авто і не глянув... завтра вранці оголошу кілометраж!
    пробіг - 428 км
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  3. #293
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    замордував постійний сильний скрип в районі лівого переднього амортизатора. припроїзді нерівностей в вигляді так званих хвиль цей звук доповнюється стукотом. спочатку думав, що опорні, але після їх заміни нічого не поінялось.
    мабуть, є сенс записатись на сто на найближчі 2 місяці з періодичністю раз в тиждень... я таки "фартовий"...
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  4. #294
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Сьогодні вранці заїхав на Чіпс Евей... не виявилось в наявності майстра, який безпокрасочним методом видаляє вмятини, дали його номер телефону, ніяк не можу зв"язатись. На Чіпс Евей домовились, що спочатку видаляю вмятини, потім - підфарбовуюсь у них (втиснуть в будь-який день поза чергою бо стояв в ній місяць). В результаті невдалого зідзвону з наданим контактом порився в неті (пам"ятав що на Щусєва є одна контора), знайшов сайт Автореставратор, зідзвонився, під"їхав. Оглянули машину, діагноз - лікується без базара. Треба записуватись. Вирішую для початку поексперементувати с капотом - коли забирали з салону, в 8 годині вечора коли надворі зовсім темно і горять ліхтарі, мені вдалось розгледіти як на капоті заломлюється червона буква вивіски Ніссан, під якою стояв наш Ноут... Ооо... тоді ще десь година пішла на війну з салоном... Так от цю вмятину (діамерт десь рівний 5-копійковій монеті) видалили просто шикарно - ніфіга не видно, я не міг знайти слідів. Сам процес виглядав досить підозріло і в один момент я засумнівався в успіху - все робилось вручну з допомогою таких довгих фігонь, схожих на медичні інструменти. Результат перевершив очікування. Царапину яка там також була - заполірували. Тепер в тому місці капот гладенький, як попка у бамбіно Коштувало таке задовлення 50 грн і зайняло 10 хв часу. Також сказали, що в США замовлене обладнання для локального пофарубвання сколів, царапин і т.д. Чекають коли ж воно нарешті приїде.

    P.S. Мабуть, заїду на поліровку усього капоту, щоб душу гріло...
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  5. #295
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    по ходу розхід якось непомітно виріс до 9.6, що аж ніяк не може радувати. осінь маму її туди...
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  6. #296
    Клубный Космонаффффт Аватар для varloc
    Регистрация
    20.02.2007
    Автомобиль
    N 15
    Сообщений
    3,007

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Партизан з творчим нахилом Посмотреть сообщение
    по ходу розхід якось непомітно виріс до 9.6, що аж ніяк не може радувати. осінь маму її туди...
    А чё осень на расход влияет ? пока не заметил ПЗТН а у меня экономная.....бери себе такую :064:

  7. #297
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от varloc Посмотреть сообщение
    А чё осень на расход влияет ? пока не заметил ПЗТН а у меня экономная.....бери себе такую :064:
    Чому осінь? Затори на дорогах, пробіг по маршруту займає більше часу, розхід росте.
    Юра, я б твою забрав... але ж ми вже домовились з тобою, мусимо тримати слово :064:
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  8. #298
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию машина продовжує жити своїм власним життям

    машина продовжує жити своїм власним життям. вранці заїжджав на мийку - викрутив руль до кінця вліво і, пропустивши зустрічний транспорт, в"їхав на територію "слона". коли рушав - десь в передній частині щось хрусьнуло з віддачею в руль, раніше такого не бувало. виїхавши з мийки ще кілька разів розвертався доки доїхав до пункту призначення. помічено, що коли руль викручується до кінця - з якимось інтервалом (не фіксованим, завжди по-різному) роздається "хрусь" і йде удар в руль. при вивороті руля вліво це спостерігається частіше ніж при вивороті руля вправо. це щось новеньке, буду вести спостереження.
    посилився стук в рулі (з старими симптомами - при проїзді нерівностей в поворотах). спеціально їхати на сто не буду - через 9 тисяч наступне то. думаю, під час то до рульового заглянуть. та і сам стук до того часу можливо набере настільки серйозного розмаху, що рульову колонку знову замінять. поживеом - побачимо.
    продовжують грюкати суппорта. як вже писав раніше - змазки вистачило на 430 км, потім вона знову пропала і стукіт відновився. що родити далі - не знаю. магнітолу вже не слухаю - просто набридло слухати музику, яку перебиває стукіт суппортів, скрипи пластика, стук руля і всякі інші на мою думку нехарактерні для 18-місячного авто звуки.
    є і одна, мабуть, приємна новина - пропав скрип, який мордував мене останні 3-4 тижні. правда пропав не повністю - при проїзді лежачих поліцейських все-таки скрипить. також скрипить коли амортизатори працюють з великою амплітудою. можливо там вже щось або перетерлось, або притерлось.
    знімав карту задньої лівої дверки щоб вбити одного цвіркуна. мушу сказати, що кліпси там потужні. такі потужні, що я в один момент засумнівався в тому, що саме на кліпсах і тримається карта. поки знімав її - аж піт на чолі виступив.
    щойно глянув за вікно... йосип босий... вже навіть не знаю який раз підтверджується моя прикмета: помив машину - бути дощу. млять, 50 гривень на вітер, чи то під дощ...
    Последний раз редактировалось Партизан з творчим нахилом; 09.09.2008 в 13:27.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  9. #299
    Тест драйвер Аватар для IvanAlexLebedev
    Регистрация
    11.09.2008
    Адрес
    Днепропетровск
    Автомобиль
    Nissan Note мля... Tekna
    Сообщений
    3

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию Повбываюнах...

    Подскажите как можно убрать стук заднего номера. Задрал мля уже... Кстати пробег всего 6000, а в руль уже долбит по-взрослому... йо майо... Ну приеду на первое ТО - повбываю!!! И сцуко с 16-й резиной проблемы покруче атомной войны. Позвонил в официальное представительство в Киев, наехал там на всех, а мне в ответ: "А куда вы мля смотрели когда брали такой автомобиль", пипец уроды.
    Цитаты из Закона Украины "О правах потребителя"

    Статья 12. п. 4. "Стосовно товарів (робіт, послуг), на які гарантійні терміни не встановлено, споживач має право пред'явити продавцю (виробнику, виконавцю) відповідні вимоги, якщо недоліки були виявлені протягом шести місяців, а стосовно нерухомого майна - не пізніше трьох років від дня передачі їх споживачеві."

    Статья 18. п. 1. "1. Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товари (роботи, послуги), що забезпечує можливість їх свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги)." Это к тому что меня не придупредили о том что резина, а это комплектующая часть автомобиля, в размере 185/55 R16 на территорию Украины не поставляются хотя:
    Статья 12. п. 4. "використання товару (результатів виконаної роботи) за призначенням протягом терміну його служби, передбаченого нормативним документом або встановленого ним за домовленістю із споживачем, а в разі відсутності таких термінів - протягом 10 років.
    Виробник зобов'язаний забезпечити технічне обслуговування та гарантійний ремонт товару, а також випуск і поставку для підприємств, що здійснюють технічне обслуговування та ремонт, в необхідних обсягах і асортименті запасних частин протягом усього терміну його виробництва, а після зняття з виробництва - протягом терміну служби, в разі відсутності такого терміну - протягом 10 років."
    Сцуко мля, а они мне про то что такие колеса не поставляются в Украину. Уроды. Перед поездкой на ТО1 попрошу своего адвоката накатать на них такую бадягу чтоб ночью им снились мои колеса... К тому же я начал встречать братьев по несчастью на Енотах и договариваться о том чтоб это была коллективная бадяга. Уже 17 человек согласились... :-):twisted:

  10. #300
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от IvanAlexLebedev Посмотреть сообщение
    Подскажите как можно убрать стук заднего номера. Задрал мля уже...
    Зніміть номер і відкрутіть пластикове кріплення номера, наклейте на ту частину кріплення яка контактує з кузовом паролон або якусь іншу проставку. Можна, наприклад вирізати прокладку по всій плоші пластикового кріплення, тоді коли будете прикручувати його назад - воно притиснеться до кузова і все буде тіп-топ

    Цитата Сообщение от IvanAlexLebedev Посмотреть сообщение
    Кстати пробег всего 6000, а в руль уже долбит по-взрослому...
    В мене також десь в районі 5-6К застукало в руль, вилікували аж при пробізі в 32К, 3 рази їздив зі скаргою доки винесли вердикт про заміну рульової колонки. Пройшло трохи більше 15К і знов стукає. Інженеру або виробнику треба відкрутити руки.

    Цитата Сообщение от IvanAlexLebedev Посмотреть сообщение
    И сцуко с 16-й резиной проблемы покруче атомной войны.
    Возять під замовлення. Та що буває в наявності - якесь маловідоме фуфло. На зимку однозначно купіть комплект 15" дисків і резини - менше мороки і плавність ходу краща.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

Страница 30 из 63 ПерваяПервая ... 2026272829303132333440 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Note: Nissan Note 1.6 Tekna (Малыш) :)
    от Morgan в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 02.09.2010, 22:34
  2. Note: Nissan NOTE 1.6 Tekna - (Whitebear)
    от WhiteBear в разделе Бортовые журналы
    Ответов: 34
    Последнее сообщение: 30.01.2007, 15:45

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •