Страница 1 из 12 1234511 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 115

Тема: Nissan Almera S N15 - (Партизан)

  1. #1
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию Nissan Almera S N15 - (Партизан)

    Nissan Almera S N15, 1997
    3-doors hatchback
    GA14DE

    Машина japanmade, VIN в неті не пробивається, на Україну приїхала з Німеччини, тут ми єдині господарі. На одометрі 133К км.

    Так як без БЖ постити в чужих статтях не можна - прийшов час почати свій
    З останніх речей - встановлений комплект галогенних ламп Philips BlueVision 4000K, результат - збільшена освітлювана площа, я дуже задоволений.
    Встановлена нова магнітола, підключені задні динаміки Alpine. Тепер не так напряжно когось чекати

    Сьогодні проведена заміна масла і масляного та повітряного фільтрів, третій раз підряд заливається Mobil1 5W50. Паливний фільтр не замінили (коли я прийшов - мене вже поставили перед фактом), сказавши, що він більший по висоті від того що стоїть і треба патрубок обрізати (хоча я подивився потім і прийшов до висновку, що нічого обрізати не треба - патрубок гнучкий, можна і так натягнути)

    З того що на черзі:
    - заміна гальмівних колодок
    - заміна свічок
    - мабуть прийдеться поміняти лобове шкло (тріщина з боку пасажира умовно горизонтальна десь на 60% шкла) бо інакше поїздка в Болгарію накриється :?
    - покупка літньої резини (минулого року купувалась дощова Barum Bravuris - шуму дофіга, але в дощ реально тримається дороги навіть на швидкостях в межах до 120, від"їздила ~10К після чого одна шина лопнула в двох місцях збоку в результаті наїзду баришнею на бровку)
    - планую замінити колонки (в першу чергу передні, задні можуть почекати)
    - після того як страхова віддасть гроші за бокове шкло і панель (вкрали минулого року магнітолу) - підрихтую і перефарбую дверку багажника (там маленька вмятина зліва в районі номерного знаку, розміром 5х8 см від удару ззаду, потрібна буде нова клубна наклейка ), вирівняю задній бампер - повело зліва в місці кріплення вперед на 2 см
    - хочу зробити антикор

    В області правої задньої стійки з"явився неприємний звук - при наїзді на якийсь горб, в самому кінці моста чи спуску з"являється глухий стук, так ніби там порожня пластикова каністра об щось вдаряється
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  2. #2
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Під час останньої заміни масла виявилось, що його рівень непогано так зменшився. Правда до рівня масла я заглядав ще до того як на ньому було від"їжджено 10 тисяч - тоді все наче було Ок (всього на останььому маслі відкатав майже 14 тисяч). Зрозуміти чи це двигун зжер, чи це десь воно підтікало важко - я не був присутній під чс заміни масла, мені вже потім просто розказали яка ситуація.
    Зараз помітив що масло підтікає. Знайомий видав таку фразу - до того в тебе була напівсинтетика, зараз синтетика, в синтетики густина менша, от воно десь там і просочується (як на мене взагалі повний брєд якийсь). Реально зарза за ніч накапує плямку діаметром в 7-9 см... Підтікає візуально з районі масляного фільтра (принаймні під машиною капає якраз десь в тому місці) - можливо коли міняли фільтр стару резинову прокладку не віддерли, не прочистили нормально і новий погано присобачили. В суботу буду на стоянці над нею чаклувати - машина буде без номерів і нікуди виїхати не зможу.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  3. #3
    Доцент Nissan Аватар для Макс
    Регистрация
    22.03.2005
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    Mazda3
    Сообщений
    2,014

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Партизан з творчимнахилом
    всього на останььому маслі відкатав майже 14 тисяч
    много, для полусинтетики - очень много.
    Я знаю на счет современных двигаталей которые шпарят по 20-30тыс без замены, я знаю про масла которые спецом расчитаны на такие пробеги и т.д. и т.п. так что в этом направлении прошу беседу не развивать имхо, если любишь свою машину, меняй масло чаще - так просто дешевле выходит
    Цитата Сообщение от Партизан з творчимнахилом
    Знайомий видав таку фразу - до того в тебе була напівсинтетика, зараз синтетика, в синтетики густина менша, от воно десь там і просочується (як на мене взагалі повний брєд якийсь).
    прав твой знакомый.
    синтетика жиже полусинтетики. Но основной момент тут еще и в том что в синтетике больше моющих присадок, которые отлично вымывают все отложения оставленные полусинтетикой. Не все отложения вредные, часть из них обеспечивала микрогерметичность соединений и защищала прокладки от губительного воздействия внутренней среды. Тепер эти отложения были вымыты синтетикой, а потом присадки взялись и за прокладки. При условии хорошего внутреннего состояния двигателя - ты попал только в замену прокладок.
    Я сам когда-то после полусинтетики перешел на синтетику Mobil типа спортивную, потом вернулся назад на Кастрол потому что все видимые прокладки начали потеть уже через 10 тысяч. Если двигатель не новый и не форсированный - синтетика не нужна, опять таки имхо.
    Цитата Сообщение от Партизан з творчимнахилом
    Реально зарза за ніч накапує плямку діаметром в 7-9 см... Підтікає візуально з районі масляного фільтра (принаймні під машиною капає якраз десь в тому місці) - можливо коли міняли фільтр стару резинову прокладку не віддерли, не прочистили нормально і новий погано присобачили. В суботу буду на стоянці над нею чаклувати - машина буде без номерів і нікуди виїхати не зможу.
    Понимаешь, фишка в том что если капает прямо под маслянным фильтром - это еще не значит что именно он и подтекает. Масло по кругу, по прокладке может стекать куда угодно, типа куда ему легче течь. Я рекомендую вплотную заняться этим вопросом, серьезно.

  4. #4
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Макс
    много, для полусинтетики - очень много.
    Макс, два останні рази заливалась синтетика, 13500 відкатав саме на синтетиці Mobil1 5W50, зараз таке саме масло. Напівсинтетика заливалась до літа минулого року.
    Масло не вдалось поміняти раніше - подорож на 2К км припала коли було від"їжджено майже 9К + був великий завал на роботі і вільного часу не було навіть на вихідних + морози і кудись їхати міняти масло було просто влом... одним словом затягнулось

    Цитата Сообщение от Макс
    Я знаю на счет современных двигаталей которые шпарят по 20-30тыс без замены, я знаю про масла которые спецом расчитаны на такие пробеги и т.д. и т.п. так что в этом направлении прошу беседу не развивать
    В нас в мануалі до нового Форда Фокуса вказано, що перша заміна масла на 15К!!! зараз він відкатав тільки 5К. Водій, чесно кажучи, в шоці - він до такого не звик

    Цитата Сообщение от Макс
    прав твой знакомый.
    синтетика жиже полусинтетики. Но основной момент тут еще и в том что в синтетике больше моющих присадок, которые отлично вымывают все отложения оставленные полусинтетикой... Если двигатель не новый и не форсированный - синтетика не нужна, опять таки имхо.
    Щодо присадок і т.д. не знав :? А масло порадили на фірмовому СТО, сказали що для ненової машини буде якраз супер.

    Цитата Сообщение от Макс
    Понимаешь, фишка в том что если капает прямо под маслянным фильтром - это еще не значит что именно он и подтекает. Масло по кругу, по прокладке может стекать куда угодно, типа куда ему легче течь.
    Я знаю що це не обов"язково фільтр, просто це перша думка яка з"явилась при виді масляної плями в тому місці
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  5. #5
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    На вихідних заглядав під машину, хотів встановити причину підтікання, піднімав домкратом але всерівно не вліз під неї Так як номерів не було - нікуди з району виїхати не міг. По місцю підтікання закралась неприємна думка що це сальнік, але я думати про такий варіант не хотів, тому особливо на цьому увагу не загострював. Вчора ж поспілкувався з водіями на фірмі, оглянули машину і місце підтікання (про те що це може бути сальнік мовчу, хочу почути що скажуть). Колективна відповідь - сальнік... Мля... сам він небагато потягне, а от робота... Не знаю як в Альмері і взагалі як на передньопривідних по рівню складності така операція, але на фірмі водії скзали що можливо два варіанти - можливо прийдеться знімати або двигун, або коробку (капот не відкривав бо на той момент ключі залишились в офісі).
    Сьогодні їду на СТО.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  6. #6
    Доцент Nissan
    Club
    Member
    Аватар для Vad
    Регистрация
    10.01.2005
    Адрес
    Киев
    Автомобиль
    джидайская каризма
    Сообщений
    1,523

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    я менял сальник..
    работы вышла где-то в 250 грн, правда это была замена сцепления, сальников, ремней.
    года полтора назад..

    кстати, а откуда инфа о том, что машина собрана в японии?
    насколько я знаю, все N15 собирались в Сазерленде, Англия.
    и где ты вин пробивать пробовал?

  7. #7
    Ушедший Мембер ;) ... но обещал вернуться
    Club
    Member

    Регистрация
    30.12.2004
    Автомобиль
    a
    Сообщений
    6,777

    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщ.

    По умолчанию

    Vad, Не Вад, в Японии собирались, не знаю на счет всех, но много, ты наверно с 16 перепутал

  8. #8
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Мляааа... я чуть не впав коли моя баришня повідомила результат огляду на СТО... Вже зараз починаємо рахувати гроші...

    1. Передние стойки (2 шт)
    2. Отбойники к стойкам (2шт)
    3. Пыльники к передним стойкам (2 шт)
    4. Подшипник задней ступици (1 шт)
    5. Пыльники задних амортизаторов (2 шт)
    6. Сальники (задний+передний)

    З того що горить - сальники = 85 грн + 35 грн, робота 300 грн...
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  9. #9
    Клубний partySAN Аватар для Партизан з творчим нахилом
    Регистрация
    25.10.2005
    Адрес
    19 поверх
    Автомобиль
    Nissan NOTE 1.6 AT
    Сообщений
    3,548

    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщ.

    По умолчанию

    Нарахували...

    1) сальники:80 грн, 35 грн. робота - 300 грн.
    2) 2 стойки передны - по 500 грн кожна
    3) 2пильнык+2 отбойника на передние колеса - 200 грн.
    4) Подшипник задней ступици вместе со ступицей - 690 грн
    5) пильнык гранати - 35 грн.
    6) робота по замыны - 340 грн.
    Nissan NOTE 1.6 AT BV4Z Tekna

    Impossible is not a fact. It's just an opinion.

  10. #10
    Папа нах :) Аватар для src
    Регистрация
    26.12.2004
    Адрес
    X-TEAM
    Автомобиль
    100NX; 280ZX; Maxima
    Сообщений
    3,207

    Сказал(а) спасибо
    1
    Поблагодарили 20 раз(а) в 12 сообщ.

    По умолчанию

    стойки дешевле. и какого производителя?
    пыльник идёт в комплекте с отбойником - это его неотъемлемая часть.
    НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ не ставь неоригинал - дороже будет потом менять каждые полгода. Оригинал вполне влезет в 200грн на 2 колеса, даже дешевле.
    Ступица - порядка 450грн.

    УЧИТЕСЬ СЧИТАТЬ СВОИ ДЕНЬГИ!!!
    Nissan 100NX GTi Coupe / Targa 1992, SR20VE 20V - первый нах!
    Nissan / Datsun 280ZX FairLady Z 1980, L28E - Моя Прекрасная Леди...
    ЗАЗ 986М - зимний дрифт-кар! Ржавеет во дворе...
    Nissan Primera 2.0 SLX ex-SR20Di (теперь SR20VE!) - теперь не моя, но помогаю тюнить!
    Nissan Maxima 3.5SL VQ35DE - ТЮНИТЬ!

Страница 1 из 12 1234511 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Авторазборка Nissan: Almera, Almera Classik, Note, Mickra, Quashqai, Maxima, Primera
    от Автолига в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 17.05.2013, 21:19
  2. Авторазборка Nissan: Almera, Almera Classik, Note, Mickra, Quashqai, Maxima, Primera
    от Автолига в разделе Продам запчасти/аксессуары
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 15.05.2013, 14:36
  3. Партизан з творчим нахилом С Днем Рождения!!
    от odessitka в разделе Поздравляем!
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 28.04.2011, 17:00
  4. ПАРТИЗАН с днём рождения !
    от nikro7 в разделе Поздравляем!
    Ответов: 16
    Последнее сообщение: 27.04.2009, 23:41
  5. партизан з творчим нахилом !!! C днюхой !
    от nikro7 в разделе Поздравляем!
    Ответов: 25
    Последнее сообщение: 05.05.2008, 11:34

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •